چرا باید در گوگل حضور داشته باشیم؟ ویژه

 

 

 

نتایج بررسی های صورت گرفته نشان می دهد اکنون دیگر 83 درصد دارندگان گوشی هوشمند دیگر از سامانه های تلفنی و حضوری استفاده نمی کنند و 98 درصد از این صاحبان تلفن همراه هوشمند تمامی کارهای خود را با استفاده از موتورهای جستجو و اینترنت انجام می دهند. همین مطلب کافیست تا بدانیم که باید به عنوان یک کسب و کار در دنیای متغیر و بی رحم امروزی که تمامی مشتریان ما صدها انتخاب روی میز خود دارند و اگر یکی از این انتخاب ها پاسخ مورد انتظار آنها را ندهد به سادگی سراغ انتخاب بعدی می روند، کافی است تا به لیست اعتقادات خود این مورد را نیز اضافه کنیم :

"همیشه و همه جا کنار مشتری در دسترس باش!"

طبیعتا بهترین روش های در دسترس بودن همیشگی، روی خط بودن در اینترنت و پاسخگویی مداوم تلفنی و حضوریست. اولین قدم برای اقدام یک مشتری در دنیای امروزی بررسی فعالیت های ما در شبکه های مجازی و موتورهای جستجوگر است تا در صورت کسب رضایت و اشتیاق اولیه ی مشتری، آماده ی ارائه ی خدمت تلفنی و حضوری شویم.

خب سوال اصلی اینجاست که با وجود فعالیت های شبکه های اجتماعی ما، چه نیازی به حضور در گوگل است؟

 

اهمیت فعالیت در اینترنت برای کسب و کارها

 

پاسخ ساده است. گاهی یک استوری در اینستاگرام ما را جذب می کند اما اگر دیر بجنبیم و نتوانیم آن را ذخیره کنیم حتی نام کسب و کار هم از خاطرمان می رود! گاهی به خاطر مشکلات رایج تلگرام نمی توانیم به گروه یا کانال شغل مورد نظر دسترسی پیدا کنیم یا لینکدین ما را دچار تحریمات کشوری می کند، اشغال حافظه ی تلفن همراه در صورت نصب اپلیکیشن های مختلف یا ذ خیره ی تصاویر آنها و صد ها مشکل دیگر که باعث می شود در کنار حضور در اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی، یک راه ایمن، بهینه و بی خطری را هم در پیش بگیریم و آن هم حضور در یک سایت سامانه ی اطلاعاتی مشاغل مانند تبریز 118 است که هر موقع کاربر اینترنتی اراده کرد با جستجوی کلمات کلیدی شغل شما در صدم ثانیه به تمامی اطلاعات شما دسترسی پیدا کند و با بررسی صفحه ی شغل شما و همچنین بررسی دیدگاه ها و نظرات کاربران در مورد کسب و کار؛ یک تصمیم قطعی در مورد مراجعه به شما یا انتخاب گزینه ی دیگر بگیرند. یک سایت که با ایجاد لینک مجزا برای هر شغل اجازه ی حضور در گوگل را می دهد تا بدون اشغال حافظه ی تلفن همراه، بدون داشتن مشکلات اپلیکیشن های مختلف تمامی هم صنف های شما و همکارانتان را در یک گروه یک جا ببینند و شاید چندان جذاب نباشد که جای شما میان آنها خالی باشد و یک گزینه از روی میز مشتری کم شود! طبیعتا هیچ کسب و کاری تمایل به از دست دادن آن یک صدم درصد شانس هم ندارد؛ نه؟ شاید در شبکه های مجازی باشید، اما وقتی بین همکارانتان در یک صفحه نباشید و هنگام جستجوی مشاغل دیده نشوید، به نظر شما چند درصد شانس جذب مشتری را یکجا در دست می دهید؟

 

اهمیت حضور در موتور های جستجو برای کسب و کارها

 

تیم طراحی وبسایت و بهینه سازی تبریز 118 با افراد حرفه ای تلاش در بهینه سازی هر شغل و ایجاد سهولت در هدایت بهتر و سریعتر کاربران به صفحه ی شما دارند تا به محض جستجوی نام شغل شما، نام صنف شما و همکارانتان و تعیین محدوده ی شهر یا منطقه ی شما، کاربران وارد صفحه ی شما شوند و به راحتی و با کمترین هزینه به تمامی آن چیزی که نیاز دارند تا در مورد شما بدانند دسترسی پیدا کنند.

به یاد داشته باشید!!

در گوگل حضور داشتن و دارای لینک اطلاعاتی در گوگل بودن به معنای تبلیغات و افزایش مشتری نیست! حضور در موتورهای جستجوگر با هدف شناخت شغل شما، سهولت در دسترس بودن شما برای مشتری، حضور در کنار همکاران و رقبای خود به منظور ارتباط با کسب و کارهای کلان و در نهایت سهولت جستجو و یافتن اطلاعات شما در اینترنت چیزیست که موتورهای جستجوگر برای شما به ارمغان می آورند و این چیزی فرای تبلیغات برای مشتریست و باعث افزایش جایگاه برندینگ و ذهنیت برندینگ شخصی شما در ذهن مشتری است که با هیچ تبلیغاتی نمی توان آن را به دست آورد.

هنوز هم در مورد جایگاهتان در یک سامانه ی اطلاعاتی مشاغل تردید دارید؟

اگر نه همین حالا عجله کنید و روی ثبت شغل کلیک کنید!

 

خواندن 341 دفعه
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…